تخفیف ویژه!

راهنمای جامع برنامه نویسی R (مقدماتی و پیشرفته)

79,000تومان 59,250تومان

مولف: دکتر سید مهدی صالحی (عضو هیئت علمی دانشگاه نیشابور) ، با همکاری ریحانه عرفه
دسترسی به انواع ساختارهای داده و پردازش آن‌ها را بسیار راحت می‌کند.
دانلود فهرست مطالب
اینستاگرام ما:
خرید نسخه e.book این کتاب از فیدیبو

30 در انبار

توضیحات

دسترسی به انواع ساختارهای داده و پردازش آن‌ها را بسیار راحت می‌کند. به‌علاوه، با توجه به رایگان بودن، سرعت قابل توجه، قابلیت اجرا در سیستم عامل ‌های مختلف، امکان فراخوانی و تبدیل کدها به سایر زبان‌های برنامه ‌نویسی معروف و بالعکس، سرعت به ‌روزسانی بالا و پشتیبانی توسط برنامه ‌نویس‌های بزرگ سراسر دنیا، کاربران زیادی را در اکثر رشته‌ ها به ‌طور ویژه در حوزه‌هاي آمار و علوم داده به خود جذب کرده است.
کتاب پیش‌رو حاصل تجربیات دوازده ساله‌ ي نویسنده در تدریس دروس دانشگاهی مرتبط با R و همچنین برگزاری کارگاه ‌های متعدد در دانشگاه‌ های سراسر کشور نگارش شده است. این کتاب یک منبع بسیار عالی برای یادگیری R می‌باشد. در این کتاب هر سه دسته کاربران مبتدی، متوسط و حرفه ای هدف قرار گرفته اند. برای آن دسته از کاربرانی که قصد آشنایی با این زبان برنامه‌ نویسی را دارند و همچنین برای افرادی که می‌ خواهند سطح برنامه‌ نویسی خود را در R افزایش دهند، می تواند مفید باشد. علاوه بر بحث برنامه‌ نویسی، کتاب به نمایش قدرت R در بحث پردازش داده ‌ها نیز پرداخته است.
سطح مقدماتی این کتاب برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته ‌های آمار، علوم داده، داده‌ کاوی، ریاضی، علوم کامپیوتر، علوم مهندسی و علوم پزشکی توصیه می‌شود و مطالب پیشرفته‌ی آن برای تمامی پژوهشگران محترم حوزه‌های یاد شده مفید خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

وزن 650 g
شابک

9786222182533

تعدادصفحات

302

نویسنده

دکتر سید مهدی صالحی (عضو هیئت علمی دانشگاه نیشابور) ، با همکاری ریحانه عرفه

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

طراحی سایت
X