تخفیف ویژه!

مروری بر تحلیل اجزاء محدود

78,000تومان 62,400تومان

مولفان: مسعود قصابی (دانشجو دكترا دانشگاه علم و صنعت ايران)
داود شریفی دولت آبادی (دانشجو دكترا دانشگاه كاشان
دکتر روح ا… طالبی توتی(عضو هیات علمی دانشگاه علم وصنعت ایران)
توضیح: روش اجزاء محدود روشی است عددی که برای حل مسائل پیچیده در شاخه های مختلف مهندسی و فیزیک به کار می رود. این روش پایه و اساس کلیه سیستم های طراحی به کمک رایانه است.این روش به سرعت در بسیاری از زمینه های مهندسی مکانیک،عمران،برق،شیمی و علوم مثل فیزیک کاربرد پیدا کرده و با توجه به قابلیت آن در آینده نیز رشد بیشتری خواهد داشت.

50 در انبار

توضیحات

مولفان: مسعود قصابی (دانشجو دكترا دانشگاه علم و صنعت ايران)
داود شریفی دولت آبادی (دانشجو دكترا دانشگاه كاشان
دکتر روح ا… طالبی توتی(عضو هیات علمی دانشگاه علم وصنعت ایران)
امروزه استفاده از روش‏های عددی در حل مسائل پیچیده افزایش چشمگیری داشته است. روش “اجزای محدود” یکی از پرکاربردترین روش‏های عددی است که در بسیاری از نرم‏افزارهای مهندسی مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به گستردگی استفاده از این نرم‏افزارها، شناخت اصولی مفاهیم اساسی و کاربردی روش اجزای محدود در بهره گیری هرچه بهتر از نرم‏افزارها حایز اهمیت می باشد. به همین منظور در کتاب حاضر سعی شده است تا این مقدمات فراهم گردد.
این کتاب در برگیرنده مفاهیمی مانند مکانیک محیط‏های پیوسته، انتقال حرارت، الاستیسیته و دیگر مفاهیم اساسی مهندسی مکانیک است که در ابتدا توضیحات کلی جهت شناخت و یادآوری مسئله ارائه شده و سپس مسائل متعدد و گوناگونی در آن موضوع مطرح و حل شده است. بخش عمده‌ی توضیحات و مسائل ذکر شده در این اثر، برگرفته از کتاب تحلیل اجزای محدود کاربردی سگرلیند است که با توجه به ارائه مفاهیم بنیادی روش اجزای محدود به زبانی ساده، در کشورهای مختلف تدریس می‏شود.
توضیحات ارائه شده و مسائل حل شده در این کتاب می تواند برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که قصد تمرین و یادگیری بیشتر مفاهیم مقدماتی روش اجزاء محدود را دارند، مفید واقع شود.

اطلاعات بیشتر

وزن 600 g
ابعاد 17 x 8 x 21 cm
تعدادصفحات

440 صفحه

شابک

9786001249983

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مروری بر تحلیل اجزاء محدود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

top