هنر اوج گیری ( برنامه ریزی استراتژیک توسعه توانمندی های شخصی )

مؤلف: دکتر سعید سعادت (بنیانگذار مجتمع فنی تهران).
(هنر اوج گیری) کتابی مناسب تشنگان موفقیت و کسانی که میخواهند رویاهای خویش را جامعه عمل بپوشانند، کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند و در یک کلام اوج بگیرند.

توضیحات

(هنر اوج گیری) کتابی مناسب تشنگان موفقیت و کسانی که میخواهند رویاهای خویش را جامعه عمل بپوشانند ،کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند و در یک کلام اوج بگیرند.این کتاب، اثری است راهبردی (استراتژیک)، تحول گرا، نظام مند، پایشی، کاربردی و غیرانتفاعی. (هنر اوج گیری) برآن است که شیوه تحقق اهداف و رویاهای شما را براساس علایق، توانمندی ها،مهارت ها، احساسات و ارزش های بنیادین خودتان آموزش میدهد. به بیان دیگر، این کتاب درصدد ترسیم نقشه راهی است که موفقیت شما را ازطریق تدوین یک برنامه عملیاتی از صفر تاصد و گام به گام آشکار میسازد .به بیانی شفاف تر شما با استفاده از آموزه های این کتاب میتوانید به تدوین برنامه عملیاتی و اختصاصی و انحصاری و موفقیت خود بپردازید و با منظم ترین و هدفمندترین شیوه مسیر پیروزی خود را ترسیم کنید و در این مسیر گام بردارید . این مهم به معنای استفاده صحیح و بهینه از منابع محدود در مسیر تحقق رویاها به سریع ترین و کم هزینه ترین شیوه ممکن است .آموزه های (هنر اوج گیری )به شما کمک خواهد کرد تا مهارت هایی از قبیل (خودشناسی)،(اعتمادبه نفس)، (عزت نفس)، (مثبت اندیشی) و(خودانگیزشی ) را در وجود خود تقویت کنید و بتوانید افکار خود را بهتر مدیریت کرده و در جهت ایجاد تحولی عظیم در زندگی خویش گام بردارید .
از منظری دیگر، کتاب حاضر بنا دارد با بیانی ساده و جملاتی روشن و قابل فهم برای همگان و با مثال های متنوع و کاربردی از اسرار و حقایق پشت پرده و در داستان پیروزی کارآفرینان و انسان های موفق پرده بردارد.
همچنین کتاب حاضر اثری است غیرانتفاعی و سود حاصل از فروش آن، برای شکوفایی و پیشرفت افراد مستعدی سرمایه گذاری خواهد شد که محدودیت های اقتصادی و مالی، مانعی بر سر راه شکوفایی استعداد های آنهاست .
هرکسی را بهر کاری ساختند میل آن را در دلش انداختند
دست و پا بی میل جنبان کی شود خار و خس بی آب و بادی کی رود
هیچ کشوری تغییر نمیکند و به توسعه نمیرسد، مگر آنکه تک تک افراد آن جامعه به توسعه برسند.

اطلاعات بیشتر

وزن 500 g
شابک

9786001248429

تعدادصفحات

246 صفحه

نویسنده

دکتر سعید سعادت ( مدیر عامل مجتمع فنی تهران )

برند

نشر دیباگران تهران

طراحی سایت