تخفیف ویژه!

هوشمندسازی امنیت و مقابله با تهدیدات پیشرفته

99,000تومان 74,250تومان

مؤلف: مهندس رضا آدینه
نفوذگران را به طور کلی می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. نفوذگران مبتدی و نفوذگران حرفه ای. امروزه تعداد و طیف حملات از سوی نفوذگران حرفه ای بیشتر و بیشتر شده است. لذا همواره نگرانی سازمان ها می بایست در راستای پوشش دادن نقاط آسیب پذیر خود در برابر حملات و تهدیدات این طیف از تهدیدات باشد. لذا می بایست برای مصون ماندن از تهدیدات حاصل از نفوذگران حرفه ای راهکاری مناسب در نظر گرفت.امروزه راهکارهر چه کسب و کار سازمان ها بیشتر مبتنی بر فناوری اطلاعات می شود، دارایی های اطلاعاتی آنها نقش با ارزش تری پیدا میکند. های سنتی دیگر روشی موثر برای مقابله با تهدیدات مدرن نمی باشند. لذا می بایست با پیاده سازی راهکارهای مدرن و پیشرفته به مقابله با تهدیدات بپردازیم. هر چه سهم سازمان ها در بهره برداری از زیر ساخت های فناوری اطلاعات بیشتر می‌شود.
دانلود فهرست مطالب
خرید نسخه ebook این کتاب از فیدیبو

26 در انبار

توضیحات

نفوذگران را به طور کلی می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. نفوذگران مبتدی و نفوذگران حرفه ای. امروزه تعداد و طیف حملات از سوی نفوذگران حرفه ای بیشتر و بیشتر شده است. لذا همواره نگرانی سازمان ها می بایست در راستای پوشش دادن نقاط آسیب پذیر خود در برابر حملات و تهدیدات این طیف از تهدیدات باشد. لذا می بایست برای مصون ماندن از تهدیدات حاصل از نفوذگران حرفه ای راهکاری مناسب در نظر گرفت.
امروزه راهکارهای سنتی دیگر روشی موثر برای مقابله با تهدیدات مدرن نمی باشند. لذا می بایست با پیاده سازی راهکارهای مدرن و پیشرفته به مقابله با تهدیدات بپردازیم. هر چه سهم سازمان ها در بهره برداری از زیر ساخت های فناوری اطلاعات بیشتر می‌شود. هر چه کسب و کار سازمان ها بیشتر مبتنی بر فناوری اطلاعات می شود، دارایی های اطلاعاتی آنها نقش با ارزش تری پیدا میکند.
راهکارهای سنتی مبتنی بر تشخیص تهدیدات از ظریق شناسه های آنها به تنهایی نمی توانند برای شناسایی و مقابله با تهدیدات کافی باشند. همچنین امروزه مدت زمان شناسایی و پاسخدهی به تهدیدات و حوادث امنیت نقش مهمی در امنیت سایبری سازمان ها و عملیات امنیت آن ها دارند. از این رو روش های مبتنی بر به اشتراک گذاری تهدیدات، تلفیق روش های پیشگیرانه و واکنش گرا نظیر هوشیاری پیرامون تهدیدات، شکار تهدیدات و استفاده از خودکار سازی در کنار راهکارهای مبتنی بر یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می توانند کلید گشودن قفل بسیاری از مشکلات امنیتی در سازمان ها باشند.

اطلاعات بیشتر

وزن 650 g
شابک

978622218 1499

تعدادصفحات

324

نویسنده

مهندس رضا آدینه

طراحی سایت
X