تخفیف ویژه!

آموزش جامع و کاربردی Comfar v3.3a

72,000تومان 54,000تومان

مولف : مهندس روح اله همایون زاده – کتاب حاضر می‌تواند مکمل دروس ارزیابی اقتصادی طرح‌ها‌، اقتصادمهندسی و دروس مشابه در رشته‌های اقتصاد، مدیریت، علوم‌بانکی و مهندسی مورداستفاده اساتید و دانشجویان علاقمند قرار گیرد.
دانلود فهرست مطالب
خرید نسخه ebook این کتاب از فیدیبو

توضیحات

کتاب پیش‌روی، راهنمای جامع و کاربردی ارزیابی اقتصادی طرح‌های سرمایه گذاری با استفاده از نرم‌افزار کامفار و براساس مبانی نظری مطالعه طرح‌های سرمایه‌گذاری براساس چارچوب سازمان توسعه صنعتی ملل متحده(UNIDO) می باشد. در این کتاب سعی شده است تا ضمن معرفی معیارهای ارزیابی طرح های سرمایه گذاری نظیر نرخ‌بازده‌داخلی، ارزش‌فعلی‌خالص، نرخ‌تنزیل و مفاهیم تحلیل‌حساسیت و …، تمامی مباحث موردنیاز جهت استفاده از نرم‌افزار کامفار به زبانی ساده آموزش داده شود.

ضمن ارائه آموزش‌های لازم در این کتاب، تمام جنبه‌های ارزیابی اقتصادی طرح‌ها از دیدگاه بانک و تلفیق آن با مفاهیم‌بانکی و کاربرد آن در بخش های مختلف کتاب، قطعاً می تواند به خوانندگان محترم جهت تحلیل و امکان‌سنجی طرح ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری کمک نماید.کتاب حاضر می‌تواند مکمل دروس ارزیابی اقتصادی طرح‌ها‌، اقتصادمهندسی و دروس مشابه در رشته‌های اقتصاد، مدیریت، علوم‌بانکی و مهندسی مورداستفاده اساتید و دانشجویان علاقمند قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر

وزن 350 g
شابک

9786222181260

تعدادصفحات

250

نویسنده

روح اله همايون زاده

طراحی سایت