فروش

امور مسافرت و صدور بلیط هواپیما ( جلد اول )

62,000تومان 46,500تومان

یکی ازمهمترین عوامل پایداردرصنعت هوانوردی هر کشوری، توسعه افزایش ناوگان هوایی، افزایش کادرآموزش دیده خدمات هوانوردی و خدمات زمینی و افراد متخصص دربخش بازرگانی و صدور و فروش بلیط خواهدبود.

امروزه، با توجه به روند رو به توسعه رشته مدیریت جهانگردی در مهمّترین دانشکده های گردشگری ایران و جهان شده است. از طرفی ارتباط نزدیک بین صنعت جهانگردی و صنعت هوانوردی، لزوم تمرکز بر گسترش آموزش این بخش ضروری است. تجارب 22 ساله مولّف در صنعت گردشگری بعنوان مدیرعامل و مدیرفنی شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی، و تجارب آموزشی 12 ساله در دانشگاه های طراز اوّل صنعت گردشگری ایران، کسب نموده، را در تهیه کتابی جامع که به نیازهای آموزشی این بخش توجه لازمه را بنماید؛ لذا تدوین کتاب« امورمسافرت و صدوربلیط» که از منابع درسی رشته مدیریت جهانگردی است. بر اساس سرفصل های مصوب شورای عالی برنامه ریزی درسی وزارت علوم تالُیف شده است، امیداست که کتاب حاضر بتواند بعنوان مرجع اصلی، راهنمای دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی، مدیران فنی و کارمندان کانترهای فروش داخلی و خارجی بلیط هواپیمایی آژانس های هواپیمایی مورد استفاده قرار گیرد.

جلد اوّل کتاب صدور بلیط و امور مسافرت مشتمل بر (7) فصل، فصل اوّل؛ تاریخچه صنعت حمل و نقل هوایی در فصل دوّم؛ جغرافیایی یاتایی(کد شهرها و فرودگاههای جهان)، و در فصل سوّم؛ سازمان ها و انجمن های بین المللی در صنعت هوانوردی، فصل چهارم، قوانین و شرایط صدور بلیط، فصل پنجم قوانین صدور بلیط الکترونیکی، فصل ششم در رابطه با مدارک سفر(پاسپورت و ویزا)، فصل MCO و مالیات های فرودگاهی می باشد.
دانلود فهرست مطالب

توضیحات

درحال حاضر صنعت حمل و نقل هوایی، بعنوان مهمترین رکن صنعت گردشگری در جهان محسوب می شود، و برای توسعه در این بخش، نیازمند نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده می باشیم، تالیف این کتاب در راستای انتقال دانش صنعت حمل و نقل هوایی در بخش صدور بلیط، به اساتید، دانشجو

اطلاعات بیشتر

وزن 300 g
شابک

9786001248733

تعدادصفحات

232 صفحه

نویسنده

دکتر ناصر امینیان

برند:

نشر دیباگران تهران